Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Witamy Panią Wiosnę !


21 marca zgodnie z tradycją nasze kochane przedszkolaczki wyszły na ulicę z głośnym okrzykiem „My chcemy wiosnę!”. Wędrowaliśmy uliczkami osiedla w cudownych - wiosennych nakryciach głowy a to wszystko za sprawą  fantastycznych rodziców, którzy bardzo pomysłowo podeszli do zadania jakie im postawiono. Na kapeluszach zawitały kolorowe kwiatuszki, ptaszki i inne wiosenne oznaki. Naszemu spacerowi towarzyszyła oczywiście Panna Marzanna stworzona przez dzieci z kółka plastycznego. Jednak po skandowaniu „Precz zimo zła!” kukła odeszła a na niebie dostrzegliśmy pierwsze promyczki wiosennego słoneczka. Na przedszkolnym ogródku powstały przepiękne wiosennie arcydzieła autorstwa naszych milusińskich. Natomiast na dolnym holu wprowadziła się Pani Wiosna wraz ze swoją garderobą.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu