Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Kontynuujemy podróż po rzece Odrze w ramach projektu edukacyjnego "Optymistyczne Twórcze Dzieciaki". Tym razem zawitaliśmy do Szczecina. Poznaliśmy tam ciekawe zabytki i miejsca oraz herb miasta. Samodzielnie przygotowaliśmy słynny paprykarz szczeciński. Poznaliśmy klub piłkarski Pogoń Szczecin i rozegraliśmy piłkarskie zawody sportowe. Potem odwiedziliśmy filharmonię szczecińską. Tam poznaliśmy co to jest dźwięk, jakie są rodzaje dźwięków, jakie są  instrumenty, a nawet stworzyliśmy orkiestrę, grając na samodzielnie wykonanych instrumentach. Na koniec tygodnia poznaliśmy jak buduje się statki i sami zrobiliśmy pływające pojazdy, oczywiście sprawdzaliśmy czy pływają. Udało się nam. 

 

Biedronki

 

 

Pszczółki

 

 

 

Tygryski

 

 

Krasnale

 

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,