Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniu 9 czerwca w Miejskim Domu Kultury "Chemik" odbyło sie uroczyste pożegnanie starszaków. Nasi absolwenci zaprezentowali swoje umiejętności i talenty na wielkiej scenie w "Bajce o szczęściu". Piekne stroje wykonane przez rodziców, scenografia i rekwizyty sprawiły, iż zaproszeni goście nie mogli oderwać oczu od małych aktorów. Poczuciu sukcesu towarzyszyły gromkie brawa i gratulacje. Druga część uroczystości odbyła się w kinowej Galerii. Tam też dzieci podziękowały rodzicom, pani dyrektor, nauczycielom i personelowi przedszkola za trud włożony w  wychowanie i opiekę. Dzieci otrzymały drobne upominki, a panie piękne kwiaty i nie tylko :) Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, który przygotowały mamy z "Tygrysków i "Krasnali".

Dziękujemy Wam- Rodzicom za zaangazowanie i współpracę przez lata edukacji, za wsparcie, dobre słowo i okazaną sympatię. Wam- kochani absolwenci życzymy uśmiechów, sukcesów i wspaniałych przyjaciół -takich jak z "Bajki o szczęściu" na nowej, szkolnej już drodze edukacji. 

Niezapominajcie o nas i odwiedzajcie nas często :)

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,