Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Kochane Dzieci! Drodzy Rodzice!

 Zapraszamy do wzięcia udziału w przedszkolnym konkursie na EKOLOGICZNĄ ZABAWKĘ. ....Szmaciana lalka, robot z kubeczków, a może kartonowe autko... możliwości jest wiele. Najważniejsze zabawka ma zostać wykonana z materiałów ekologicznych, czyli takich, które nadają się do recyclingu. Wykorzystajcie do tego celu niepotrzebne materiały, które chcecie wyrzucić: kartony, makulaturę, plastikowe pojemniki i kubeczki, puszki... Nadajcie im drugie życie w postaci EKO zabawek. Szczegółowe informacje w holu przedszkola oraz w Regulaminie. Pamiętejcie! Przyjmujemy tylko opisane prace (imię i nazwisko, nazwa grupy). Stwórzcie z dziećmi coś wyjątkowego! Życzymy wielu pomysłów i radości z tworzenia. Konturs trwa od 24 marca do 11 kwietnia. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród 16 kwietnia 2014r. Zapraszamy!

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,