Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Policjanci w Niezapominajce

W ramach tygodnia królestwa granatowej kredki nasze przedszkole odwiedzili Panowie prezentujący się w granatowych mundurach – Policjanci. Podczas spotkań w dwóch strefach rozmawiali z dziećmi o swoim zawodzie,  przypomnieli zasady poruszania się po drodze i przypomnieli numer alarmowy. Zwracali również uwagę na bezpieczeństwo podczas spotkań z obcymi oraz prezentowali postawę jaką należy przybrać w chwili agresywnego zachowania napotkanego psa. Dzieci zadawały mnóstwo pytań, wyłoniło się także kilku ochotników z naszego przedszkola do pracy w tym zawodzie;)  Nasi milusińscy byli zachwyceni wizytą tak wyjątkowych gości i w podzięce złożyli Niezapominajkowe upominki.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,