Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dzień Dziecka w "Niezapominajce" to wielkie święto wszystkich dzieci. Już od rana na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, które przygotowały dla nich panie w przedszkolu. Pogoda dopisała,wiec zaraz po śniadaniu dzieci z wszystkich grup wyszły do ogrodu przedszkolnego. Tam Pani Dyrektor oraz panie złożyły dzieciom serdeczne życzenia z okazji ich święta i zaprosiły do wspaniałej zabawy. Dzieciaki mogły eksperymentować z wodą, sprawdzały co pływa, co tonie, wspólnie z paniami robiły statki wiatraczki i papierowe zabawki wg swoich pomysłów,obserwowały wybuchy tęczowych wulkanów. W innym miejscu samodzielnie przygotowywały miksturę do robienia baniek mydlanych.  W kąciku kulinarnym  według własnego upodobania i smaku dzieci przygotowywały,każde dla siebie sałatkę owocową, którą pałaszowały ze smakiem. Dużym powodzeniem cieszył się kącik z kolorowymi tatuażami. Po zabawach w przyszła pora na posiłek. Dzieciaki ze smakiem zjadły na dworze pyszną zupę pomidorową oraz domowe hamburgery.Po krótkim odpoczynku w salach, dzieci znów z zapałem ruszyły do zabawy. Przed wyjściem do domu każde z dzieci otrzymało prezent.To był wspaniały dzień, pełen uśmiechu, słońca i radości.Wszystkim dzieciom z okazji Dnia Dziecka życzymy dużo szczęścia i samych cudownych dni.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,