Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Każdy przedszkolak dobrze wie,
Że kiedy wrzesień kończy się,
Od najmłodszego aż po starszaka,
Wszyscy świętują Dzień Chłopaka.
 
 Dzień Chłopaka  - jest to coroczna impreza w „Niezapominajce”, nie tylko dla chłopców, choć prezenty, otrzymują właśnie oni.. W  ten słoneczny poranek dziewczynki z Pszczółek obdarowały swoich kolegów krawatami „Super  bohatera”, wraz z paniami złożyły chłopcom najlepsze życzenia oraz wspólnie zobaczyliśmy teatrzyk w wykonaniu Wróbelka Elemelka. Nie zabrakło zabaw i pląsów przy muzyce. Po licznych zabawach i tańcach czekał na wszystkich słodki poczęstunek, za który dziękujemy naszym niezawodnym rodzicom. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy
 
 
 
 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,