Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniu 30. 10 w grupie Pszczółek odbył się niezwykły pokaz. Uczniowie ZST i O  wraz ze swoim nauczycielem  zaprezentowali dzieciom samodzielnie wykonane roboty.Mimo niewielkich rozmiarów roboty wzbudziły wielka fascynację i zainteresowanie. Dzieci miały okazję samodzielnie sterować robotami i sprawdzić ich możliwości. Było dużo śmiechu i zabawy. Przy okazji dzieci dowiedziały się , jak wiele robotów ułatwia nam życie codzienne. W tym dniu każde z dzieci mogło "zostać"na chwilkę robotem a rodzice mieli okazje zrobić ciekawe zdjęcie.

Serdecznie dziękujemy Panu Jarosławowi R. i jego uczniom za zorganizowanie pokazu i rozwijanie  zainteresowań technicznych wśród najmłodszych.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu