Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W minionym tygodniu w Tygryskach królował kolor granatowy. Tygryski odbyły podróż w granatową morską głębię, wykonały piękne prace plastyczne pokazując wszystkim jak wiele wiedzą o życiu w morskich głębinach. Z przyniesionych z domu pamiątek samodzielnie wykonały "morski kącik". Było co badać, obserwować i poznawać ... . Kolejnego dnia dzieci  dowiedziały się dlaczego mamy dzień i noc. Następnie prowadziły doświadczenia z kolorem granatowym. Czarowały "stworki-potworki" oczywiście w kolorze granatowym, eksperymentowały ze znikającym atramentem i prowadziły wiele innych ciekawych doświadczeń.  Innym razem Tygryski znowu wybrały się w podróż tym razem w Kosmos. Tam spotkały kosmitów i wiele innych ciekawych planet. O swoich przygodach  opowiadały w teatrzyku cieni. Pod koniec granatowego tygodnia odwiedzili nas goście w granatowych mundurach - zgadnijcie kto to taki .. ?. Podpowiemy, że od nich dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie zachować się na drodze, że nie wolno rozmawiać z nieznajomym i wiele innych ważnych rzeczy. W granatowym tygodniu "COSIEM" okazał się granatowy guzik - jesteśmy pod wielkim wrażeniem kreatywności i pomysłowości dzieci i rodziców. Dziękujemy z wspólną zabawę.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,