Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

"Miś różowy, miś pluszowy zbuntował się dziś.

Chce iść także do przedszkola, tak jak chodzi Krzyś.

Wziął Krzyś misia w obie rączki: - Po co pójdziesz tam?

- Będę bawił się wesoło i nie będę sam.

- Gdy tak prosisz, to już chyba, zabiorę cię dziś.

I tak zaczął do przedszkola chodzić z Krzysiem miś."

                                                                                      Z. Bronikowska 

 

Jak co roku - 25 listopada - obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia. W tym wyjątkowym dniu dzieci przyszły do przedszkola wspólnie ze swoimi ukochanymi pluszakami. Od rana trwały przygowowania do wspaniałej zabawy. A gdy wszystko w salach było już gotowe  zaczęło się to, co misie lubią najbardziej....

wesołe zabawy, zagadki i quizy, radosne piosenki i tańce, kolorowe baloniki, mnóstwo niespodzianek, a na koniec pyszny, słodziutki, urodzinkowy poczęstunek.

Wszystkie misie i ich mali właściciele, wrócili do domu z uśmiechem na twarzy. Już nie możemy się doczekać kolejnych urodzin pluszowych niedźwiadków. 

 

P.S. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy włączyli się w organizację uroczystości. Dziękujemy za przyniesione ciasta, ciasteczka i inne słodkości, za baloniki i dekoracje. Bez Waszej pomocy ten wyjątkowy dzień, nie byłby taki słodki ;) 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,