Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 23 listopada w naszym przedszkolu odbyły się niecodzienne warsztaty muzyczne, połączone z koncertem zespołu Doxxx. Trzej fantastyczni muzycy przenieśli dzieciaki w krainę muzyki z rożnych epok. Maluchy miały możliwość wysłuchania fragmentów utworów najsłynniejszych kompozytorów świata: Mozarta, L. Beethovena, J.S. Bacha a także posłuchać muzyki współczesnej. Podczas warsztatów  dzieci miały okazje zobaczyć rożne instrumenty i posłuchać ich  dźwięków.  Dużym zainteresowaniem  cieszyły się  instrumenty perkusyjne. Lider zespołu ,pan Michał  wraz z kolegami pokazali dzieciom, ze muzyką można się bawić i  wyrazić  najróżniejsze emocje: radość , smutek, gniew,. Podczas warsztatów dzieci świetnie się bawiły  i za każdy utwór nagradzały  muzyków gromkimi brawami . Było mnóstwo pozytywnych emocji a buzie dzieci były radosne i roześmiane. Serdecznie dziękujemy muzykom zespołu Doxxx z wspaniałą wycieczkę po krainie muzyki i prosimy o bis. :)

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,