Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W listopadzie w przedszkolu królowała  kredka granatowa. Granatowy tydzień w grupie Pszczółek był pełen rozmaitych wydarzeń. W poniedziałek wyruszyliśmy w ekscytującą podróż w kosmos i spacer po nieznanej planecie. Niestety, musieliśmy szybko wracać, bo we wtorek czekały już na nas rozmaite eksperymenty i doświadczenia. W środę Królowa  dnia i nocy zdradzała nam swoje tajemnice, jak to się dzieje że po nocy następuje dzień, a potem znowu noc. W czwartek poznaliśmy tajemnice głębi oceanu oraz żyjące tam zwierzęta. W tym dniu wykonaliśmy wesołe ośmiornice, które ozdobiły nasz hol przedszkolny. W piątek zawitali do nas goście- policjanci, którzy opowiadali nam o tajnikach swojego zawodu, przypomnieli nam zasady ruchu drogowego oraz pokazali jak zachować się  w razie ataku agresywnego psa.To było bardzo ciekawe spotkanie.
     Podczas całego tygodnia było dużo zabaw ruchowych, prac plastycznych, muzyki a przede wszystkim dobrej zabawy. Z niecierpliwością czekamy na niespodzianki czerwonej kredki. :)

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,