Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie. I każde dziecko prezent dostaje…

Nadszedł wreszcie długo oczekiwany przez naszych przedszkolaków dzień.  Już od samego rana w mikołajkowych czapeczkach i w wyśmienitych humorach  dzieci wyczekiwały z niecierpliwością niespodzianek. Nasi wspaniali i niezawodni rodzice wystąpili w mikołajkowym przedstawieniu a dzieci wynagrodziły ciężką pracę aktorów gromkimi brawami. Zaraz po występie czekała już kolejna niespodzianka. Przedszkolny ogród zapełnił się pomocnikami Świętego Mikołaja na motorach. Dziś każdy grzeczny przedszkolak (a tylko tacy są w naszej Niezapominajce) z wielkim uśmiechem wychodził do domu zabierając ze sobą dwa prezenty.


 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,