Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

4 grudnia otwarła się kolejna kredka na dolnym holu. Przyszła pora na tydzień wypełniony kolorem czerwonym. Z  tej okazji przez cały tydzień dzieci otaczały zabawy i ludzie powiązani z tą barwą.
W poniedziałek przygotowaliśmy Mikołajkową pracę plastyczną, która upiększa naszą gazetkę. We wtorek Tygryski sporządziły przepyszny koktajl truskawkowy, którym podzieliły się z dziećmi z innych grup. Środa zapewniła niespodzianki związane ze starszym przemiłym Panem w czerwonym stroju – Świętym Mikołajem. Obejrzeliśmy fantastyczne przedstawienie przygotowane przez Teatralny Klub Rodzica oraz doczekaliśmy się wizyty Mikołajów na motorach. Czwartkowy dzień to moment naszych COŚków – tym razem bardzo wyjątkowych. Dziękujemy Wam serdecznie Kochani Rodzice za pomoc w przygotowaniu Szlachetnej Paczki – pokazaliście jak wielkie są Wasze serca i doceniamy Waszą życzliwość. W piątek natomiast odwiedzili nas Panowie poruszający się ogromnym czerwonym wozem –  strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Azot.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,