Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia w Niezapominajce i jak w każdej rodzinie obchodzimy szczególnie ten przedswiąteczny czas. Czy to w Strefie Starszaka, czy w Strefie Rodzica dzieci wykonywały wg własnego pomysłu ozdoby choinkowe, które umieściły na choince w przedszkolu ( jaka ona jest teraz piękna!). Poznały też niektóre kolędy, słuchały bajeczek i opowiadań świątecznych, wykonywały kartki itp. Dnia 18 grudnia obchodziliśmy wigilię w przedszkolu. Na początku wszystkie dzieci wspólnie w grupach przygotowały salę i udekorowały stół na świąteczny posiłek. Nie zabrakło przy stole wolnego miejsca dla wędrowca, sianka na stole i ozdób świątecznych. Po projekcji świątecznej bajki pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia, a potem każde dziecko łamiąc się opłatkiem ze swoimi przyjaciółmi i paniami także składało nawzajem sobie piękne pełne wzruszeń życzenia. A potem kosztowaliśmy świątecznych potraw. To były wzruszające chwile.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,