Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

„Kochajmy Dzieci!”


Wiele atrakcji zapewniły nam dzisiaj (10.01.2018) przedszkolaki z Niezapominajki. Podczas Koncertu Noworocznego „Kochajmy Dzieci”, zorganizowanego w Domu Kultury Chemik, każda grupa zaprezentowała się w dwóch tańcach – klasycznym i nowoczesnym. Występy dzieci skradły serca rodziców i zaproszonych gości wypełniających salę kinową. Gromkie brawa dobiegające z widowni wynagrodziły ciężką pracę dzieci w ostatnich tygodniach.
Dzisiejsze spotkanie miało charakter nie tylko artystyczny. Zgodnie z tytułem koncertu zachęcał on do przemyśleń, chwili zatrzymania w codziennym biegu i docenienia szczęścia jakim jest DZIECKO. Pomogły w tym cytaty znanych osób przytoczonych przez nasze dzieci.
Niesamowitym momentem był finał koncertu – wspólne wykonanie piosenki Majki Jeżowskiej „Wszystkie dzieci nasze są” . Z pewnością w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. Dziękujemy Wam drodzy rodzice za waszą obecność, dobre słowo i pomoc. Kochajcie swoje dzieci!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,