Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Niezapominajkowa pomoc na WOŚP


Wraz z początkiem stycznia na dolnym holu pojawiło się stanowisko kiermaszowe. Można tam było znaleźć wiele skarbów: poduszki -przytulanki, breloczki, ozdoby do włosów i do domu, magnesy na lodówkę z rodzinnymi sentencjami, bałwanki, maskotki, kolorowanki, gniotki – dla każdego coś miłego?
W przygotowanie włożono wiele serca i wszystko zostało wykonane ręcznie. Dziękujemy za zaangażowanie naszych niezawodnych rodziców (P.Justyny, P.Patrycji, P.Beacie, P.Magdalenie) oraz Pań z przedszkola (P.Izie, P.Gosi, P.Ewelince, P.Asi i P.Sabinie). Kilka miesięcy pracy przyniosło wielką satysfakcję kiedy usłyszeliśmy zebraną kwotę. Pobiliśmy kolejny Niezapominajkowy rekord!
Kochani Rodzice, dziękujemy Wam za okazane serce! Dziękujemy, że możemy na Was liczyć. Przy ratowaniu życia każdy grosz jest ważny a wasza pomoc jest bezcenna! Wszystkie zebrane pieniążki przekazaliśmy na 26 finał WOŚP tym samym przyczynili się Państwo do wyrównania szans noworodków poprzez zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie dzieci. DZIĘKUJEMY!

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,