Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Smerfny tydzień w Tygryskach


    Pierwsza połowa ferii w Niezapominajce upłynęła w ramach realizacji projektu „Kolorowy Świat Pomysłowych Dzieciaków”. Otworzyła się kolejna kredka wydobywając z siebie emblematy – dobrze wszystkim znane niebieskie ludziki. Podczas królowania niebieskiej towarzyszyły nam Smerfy.
    Świetną zabawę zapewnił Papa Smerf podczas lekcji alchemii – dzieci były zachwycone eksperymentami z powietrzem. Malarz zainspirował Tygryski do stworzenia pracy plastycznej- wioski smerfów. Smerf  Ogrodnik przeprowadził z dziećmi lekcję o obiegu wody w przyrodzie i sprawdził umiejętności matematyczne podczas zabaw z kroplą wody. Wysłuchaliśmy również bajki ze Smerfem Poetą i rozwiązywaliśmy jego zagadki a Osiłek przygotował wyjątkową, niebieską gimnastykę. To był naprawdę Smerfny tydzień!
    Kochani Rodzice liczymy na waszą kreatywność podczas tworzenia niebieskich  COŚ-ków ?

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,