Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Wspólnie ze Smerfami ŻABKI bawiły się i poznawały niebieski kolor. Poznały nazwy  i zaprzyjaźniły sie z kilkoma smerfami. Dowiedziały się co jest w kolorze niebieskim i co można namalować na niebiesko. Podaczs zabawy badawczej wraz ze Smerfem Ogrodnikiem obserwowały jak powstaje deszcz a kropelki deszczu wykorzystały do liczenia i układania rytmów. Papie Smerf pomagały zbadać powietrze dowiadując się, że powietrza nie widać, że nie ma zapachu i jest bezbarwne.Smerf osiłek zaprosił dzieci do zabaw ruchowych. W ostatnim dniu dzieci kolorowały postać Smerfa wcielając się w Smerfa Malarza. Przez cały tydzień dzieci słuchały bajek o przygodach Smerfów i otrzymały medal "Przyjaciel Smerfów".

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu