Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Tygryski w RSM Chemik

   
    18 stycznia, korzystając z zaproszenia Przyjaciela Niezapominajki, Tygryski wraz z Paniami wybrały się na wyjątkowe wydarzenie. Uatrakcyjniły swoim występem spotkanie seniorów w RSM Chemik organizowane z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Były tańce i piosenki, które bardzo wzruszyły przybyłych gości. Zabawne wierszyki oraz życzenia wywołały wiele uśmiechu na twarzach seniorów a w zachwyt wprowadził pokaz gry na instrumentach. Gromkie brawa jakie otrzymały nasze cudowne Tygryski świadczą o niewątpliwym zadowoleniu widzów. Dzieci pamiętały również o sprawieniu przyjemności seniorom obdarowując ich upominkiem, które wcześniej przygotowały wraz ze swoimi Paniami.
    Tygryski w ramach podziękowania otrzymały słodki upominek, jednak najwięcej satysfakcji przyniosły uśmiechy na twarzach seniorów oraz ich oczy przepełnione łzami wzruszenia. Dziękujemy serdecznie Rodzicom, którzy poświęcili swój wolny czas popołudniowy na przyprowadzenie dzieci.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,