Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W "niebieskim tygodniu" Pszczółki  odwiedziły krainę Smerfów. W poniedziałek dzieci  przypomniały sobie bohaterów tej ciekawej bajki, ich imiona i charakterystyczne cechy. Wraz ze Smerfem Poetą rozwiązywały zagadki słowne oraz układały z puzzli portrety Smerfów. We wtorek wraz z Ogrodnikiem dzieci poznały historię kropelki wody oraz obieg wody w przyrodzie. Fajnie było wywołać w sali "mały deszczyk". W kolejnych dniach  dzieci poznawały właściwości powietrza i przekonały się ze pusty kubek  tak naprawdę  nie jest pusty:) Wspaniale było też robić pianę i tęczowe bańki mydlane. Wesoło było na gimnastyce z Osiłkiem. Trzeba było wykazać się sprawnością by wykonać wszystkie ćwiczenia. W ostatnim dniu, dzieci wraz ze Smerfem Artystą wykonały obrazy przedstawiające wioskę Smerfów . Wszyscy świetnie się bawili pod patronatem Niebieskiej Kredki.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,