Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Babciu, Dziadku chodźcie z nami,
Damy Wam łąkę z kwiatami
Ze skowronkiem
Ze słonkiem
Do wąchania , patrzenia....
A do łąki dodamy życzenia,
Nawet , gdy się zachmurzy na niebie,
Nawet , gdy się kłopotów nazbiera
My uśmiechamy się do siebie zawsze
Jak dziś,
Jak teraz!

Zimowe, mroźne dni 21-22 stycznia stają się gorącymi za sprawą wnuków i dziadków. To łaśnie wtedy wnuczęta składają Babciom i Dziadkom najlepsze życzenia. Dzieci z grupy tygryski, aby uczcić tak wspaniałe święto zaprosiły swoich ukochanych Dziadków na program artystyczny. Recytując wiersze, śpiewając piosenki, tańcząc, grając na instrumentach perkusyjnych, dzieci chciały wyrazić swoją wdzięczność za miłość, dobroć i serdeczną troskę, okazywaną im każdego dnia. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane laurki oraz prezenty. A na zakończenie na wspaniałych gości czekał słodki poczęstunek, przygotowany dzięki pomocy rodziców, bardzo dziękujemy!

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,