Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

"Babciu miła Dziadku drogi zapraszamy w nasze progi" tymi słowami dzieci z grupy Pszczółek przywitały swoich dziadkówi babcie zaproszonych w dniu 23 stycznia do naszego przedszkola. Program artystyczny dla gości zawierał wiersze za  pomocą których wnuki składały życzenia i śpiewały piosenki o babci i dziadku. W krótkim przedstawieniu dzieci zaprezentowały scenkę z życia babci i dziadka. Występ zakończył się prezentacją tańców , które dzieci nauczyły się na zajęciach tanecznych. Po części artystycznej babcie i dziadkowie otrzymali od swoich  wnuków  wrasnoręcznie wykonane prezenty. Spotkanie zakończyło się konkursem dla babci i dziadka i słodkim poczęstunkiem  dla gości i dzieci.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,