Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Grupa „Tygryski” w dniu 26 stycznia 2011 roku miała przyjemność uczestniczyć w podsumowaniu drugiej edycji czytelniczo-ekologicznej dla przedszkolaków. Finał akcji podsumowującej rok 2010 był połączony z uroczystym wręczeniem nagrody dla naszego przedszkola. Z rąk Pani Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla i organizatora – Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu, dzieci otrzymały dyplom za udział w projekcie „Przyjaciel przyrody i książek”, słodkości i pakiet nowych książek do czytani, a nauczycielkom podziękowano za ich zaangażowanie. W Sali kinowej MOK-u na zakończenie uroczystości wszyscy obejrzeli spektakl pt. „O dziewczynce Katarzynce, Czerwonym Kapturkiem zwanej.” Przedszkolaki biorące udział w tym projekcie zostały również zaproszone na imprezę plenerową, która odbędzie się wiosną. Dzieci wróciły szczęśliwe i usatysfakcjonowane z tej imprezy.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,