Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Spotkanie adaptacyjne

    
13 marca w godzinach popołudniowych naszą Niezapominajkę odwiedziły wraz z rodzicami dzieci, które już od września rozpoczną swoją przedszkolną przygodę. To był bardzo miło spędzony czas. Zaczęliśmy od krótkiego przedstawienia o przygodach Krasnalka Michałka w którym wystąpiły wszystkie nauczycielki. Następnie udaliśmy się do pracowni kolorowych pędzelków - gdzie dzieci tworzyły pamiątkowe prace plastyczne, wcielaliśmy się w rolę małych naukowców eksperymentując i bawiąc się z przeróżnymi masami sensorycznymi oraz dbaliśmy o formę w sali zabaw dla prawdziwych sportowców w której zorganizowana została olimpiada zimowa dla najmłodszych. W niezapominajkowej Kawiarence natomiast czekała na rodziców nasza Pani Dyrektor, która odpowiadała na wszelkie pytania przy pysznej kawce i słodkościach.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,