Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Wielkie zaskoczenie na twarzach naszych dzieciaczków pojawiło się w środowy poranek podczas wejścia do Niezapominajki. Na korytarzu i schodach znalazły się ślady Zajączka Wielkanocnego. Ale to nie jedyna niespodzianka czekająca na naszych milusińskich tego dnia. Po przepysznym świątecznym śniadanku wszystkie grupy spotkały się na wspólnej zabawie. Pani Dyrektor przeczytała Wielkanocną bajeczkę, przedszkolaki zaśpiewały piosenki i wykonały przepiękne pisanki. Po powrocie do sal czekała na nas wyjątkowa przesyłka od Zajączka, który zapełnił słodkościami wcześniej przygotowane przez dzieci koszyczki.
Dziękujemy serdecznie pomocnikom Wielkanocnego Zajączka za dostarczenie  łakoci! Kochani rodzice spisaliście się na medal!

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,