Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Tydzień żółty w TygryskachMiniony tydzień to chwile wypełnione żółtymi atrakcjami. Nasze Tygryski świetnie się bawiły podczas eksperymentowania z jajkiem, degustacji żółtych owoców i warzyw, poznawania roli pszczółek i zajadania się pysznym miodkiem. Odwiedzili nas również strażnicy miejscy. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpieczeństwa i utrwaliliśmy znaczenie żółtych znaków drogowych. Nie zabrakło również zabaw ruchowych z żółtym kolorem i zgadywanek sensorycznych.
 Poniżej krótka fotorelacja z naszej wspaniałej zabawy.

 

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}  {mosimage}

{mosimage}

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,