Święto Optymizmu

10 maja Niezapominajka hucznie świętowała! Nasze całe przedszkole – pracownicy i dzieciaki zawsze uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do życia obchodzili Święto Optymizmu! W tym roku towarzyszyli nam Super Bohaterowie Optymizmu stworzeni przez nasze Optymistyczne Rodzinki, które wykazały się wielką kreatywnością.
Dzieci ze wszystkich grup, ubrane w kolorowe bluzeczki zebrały się w naszym ogrodzie przedszkolnym, gdzie po odśpiewaniu tegorocznego hymnu „Kolorowe Kredki” wykonywały ćwiczenia sportowe w pięciu stacjach zdobywając cechy Super Bohatera Optymizmu (odwagę, moc siłacza, spryt, bystre oczko i pomocność). Za każde wykonane zadanie dziecko otrzymywało pieczątkę. Następnie nasza Pani Dyrektor wraz z pomocnikami po sprawdzeniu ilości pieczątek uroczyście wręczała medale „Super Dziewczynki” i „Super Chłopaka”. W tak wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć niespodzianek. Po wspólnej zabawie posililiśmy się przepyszną kolorową galaretką.
To był cudowny dzień, który pozwolił nam „naładować baterie optymizmu” na cały kolejny rok!