Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Święto Optymizmu


10 maja Niezapominajka hucznie świętowała! Nasze całe przedszkole – pracownicy i dzieciaki zawsze uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do życia obchodzili Święto Optymizmu! W tym roku towarzyszyli nam Super Bohaterowie Optymizmu stworzeni przez nasze Optymistyczne Rodzinki, które wykazały się wielką kreatywnością.
Dzieci ze wszystkich grup, ubrane w kolorowe bluzeczki zebrały się w naszym ogrodzie przedszkolnym, gdzie po odśpiewaniu tegorocznego hymnu „Kolorowe Kredki” wykonywały ćwiczenia sportowe w pięciu stacjach zdobywając cechy Super Bohatera Optymizmu (odwagę, moc siłacza, spryt, bystre oczko i pomocność). Za każde wykonane zadanie dziecko otrzymywało pieczątkę. Następnie nasza Pani Dyrektor wraz z pomocnikami po sprawdzeniu ilości pieczątek uroczyście wręczała medale „Super Dziewczynki” i „Super Chłopaka”. W tak wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć niespodzianek. Po wspólnej zabawie posililiśmy się przepyszną kolorową galaretką.
To był cudowny dzień, który pozwolił nam „naładować baterie optymizmu” na cały kolejny rok!

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,