Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Tygryski bajkopisarzami


W tym roku szkolnym dzieci z grupy Tygryski wzięły udział w projekcie edukacyjnym pt. „Podróże Optymistycznej Bajeczki”. Wykorzystały moc swojej wyobraźni wymyślając przygody Myszki Dibi i Krokodyla Ząbka tworząc w ten sposób część bajki. Następnie nasze opowiadanie zostało wysłane w wielką podróż po Polsce odwiedzając 11 innych przedszkoli w których to powstawały kolejne części naszej cudownej bajeczki. Powrót książeczki do naszej Niezapominajki wywołał niesamowitą radość. Z wielkim zainteresowaniem wczytywaliśmy się w przygody naszych bohaterów.
 W ubiegłą środę wybraliśmy się do Fili nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej na wystawę naszej książeczki i podsumowanie projektu. Byliśmy bardzo podekscytowani i szczęśliwi. Pisanie bajeczki i jej ilustrowanie okazało się super zabawą.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,