Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Festyn Rodzinny w Niezapominajce


9 czerwca w naszym ukochanym przedszkolu wspólnie świętowaliśmy Dzień Matki, Ojca oraz Dzień Dziecka. Nasze cudowne mamusie miały okazję skorzystać z kącika urody, tatusiowie rozegrali fantastyczny mecz siatkówki a dzieciaczki świetnie bawiły się z niezawodnym Panem „Żabą”. Ponadto czekały atrakcyjne prezenciki w „skarbcu niespodzianek”, przepyszne ciasta w naszej przedszkolnej kawiarence, wyśmienite sałatki, bigosik i kiełbaski prosto z grilla. Dzieci z chęcią ustawiały się w kolejce do malowania twarzy, tatuaży i plecenia kolorowych warkoczyków. Niezapominajka jak zwykle stanęła na wysokości zadania i zapewniła atrakcje dla każdej księżniczki i rycerza. Przyjechali również przedstawiciele Policji oraz Inspekcji Ruchu Drogowego, którzy odkrywali przed nami tajemnice swojego zawodu, a koniki woziły chętne dzieci po osiedlu. Wewnątrz budynku natomiast czekała kolejna niespodzianka -  fotobudka, dzięki której utrwaliliśmy uśmiechy na każdej buźce.
Dziękujemy serdecznie wszystkim za waszą obecność, super zabawę i pomoc w organizacji festynu!

 


 

 

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,