Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

03.02.2014 w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy pod hasłem „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” W całym przedszkolu pojawiły się dekoracje, które zamieniły nasze korytarze oraz sale w owocowy ogród. W sali balowej zawieszono wielkie kiście winogron wykonane z balonów. Wszystkie panie natomiast przebrały się za owoce i warzywa. Dzieci pojawiły się tego dnia w różnorodnych kostiumach przygotowanych w domu wraz z rodzicami. Bal karnawałowy przeprowadzony został przez pana Tomka, który w tym dniu wystąpił jako pirat. Wszystkie dzieci bardzo dobrze się bawiły przy muzyce i konkursach organizowanych przez pana Tomka i nauczycielki grup. W czasie balu wszystkim dzieciom wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia oraz odbył się słodki poczęstunek.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,