Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 Zapisy do przedszkola na rok 2018/2019

 

Zapisy do Publicznego Przedszkola nr 24 "Niezapominajka" podobnie jak w latach ubiegłych zostaną przeprowadzone przy pomocy systemu elektronicznego. Rekrutacją są objęte dzieci w wieku 3-6 lat (roczniki 2012–2015).

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w którym obecnie uczęszcza dziecko, musi być złożona w terminie od 27 lutego do 6 marca. Niezłożenie deklaracji w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Rodziców, którzy zapisują swoje dziecko do przedszkola po raz pierwszy, informujemy, że rekrutacja potrwa od 14 marca od godz. 9.00 do 28 marca do godz. 14.30. Wszystkie ważne terminy, wnioski, druki oświadczeń oraz kryteria obowiązujące przy przyjęciu dziecka do przedszkola dostępne są pod adresem www.kedzierzynkozle.przedszkola.vnabor.pl .
 

Między 17 a 24 kwietnia rodzice muszą potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do przedszkola, do którego zostało zakwalifikowane. Niezłożenie potwierdzenia w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Poniżej można zapoznać się ze szczegółowymi zasadami rekrutacji.

https://www.kedzierzynkozle.pl/sites/default/files/zasady_rekrutacji_0.pdf

W przedszkolu można uzyskać wszystkie dodatkowe informacje na temat rekrutacji. Serdecznie zapraszamy.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,