Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Uwaga Rodzice dzieci 3 letnich

 i pozostałych, które rozpoczną edukację przedszkolną w roku szkolnym 2016/2017.


Przedszkole Publiczne Nr 24 „Niezapominajka” serdecznie zaprasza, na spotkanie adaptacyjne  
Poznajcie Przedszkole    „Niezapominajka”  -  Szkołę Odkrywców Talentów.

Spotkanie odbędzie się 09.03.2015r w godz.16.30-18.30. Poprowadzą je nauczycielki naszego przedszkola. W tym dniu na wszystkie dzieci czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Będziemy wspólnie bawić się i eksperymentować.
Nauczyciele „Niezapominajki” zaprezentują dzieciom przedstawienie teatralne. Zapraszają Was do siebie Kółko Małego Naukowca, plastycy z „Pędzelka”. Wszyscy mali sportowcy wezmą udział w zabawach i rozgrywkach sportowych. Pyszny poczęstunek zagwarantuje naszym gościom tego popołudnia Kawiarenka „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”.
Nie zabraknie także niespodzianek i prezentów.

Serdecznie zapraszamy wszystkie maluchy z Kędzierzyna-Koźla, wraz z rodzicami.

Drodzy rodzice dla wygody dzieci prosimy o obuwie zmienne.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,