Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Boże Narodzenie to święto obchodzone w sposób szczególnie uroczysty, gdzie przy wigilijnym stole zasiada rodzina. Nasza przedszkolna rodzina zgromadziła się w wtorek 26.12.06 na uroczystej wigili przedszkolnej. Przy pięknie udekorowanym stole, choince (oczywiście żywej, ubranej w ozdoby wykonane przez dzieci ) zasiadły wszystkie przedszkolaki, personel i zaproszeni goście. Wszyscy obejrzeli jasełka przygotowane przez dzieci z grupy Krasnali, potem były świąteczne  życzenia, (zgodnie z polską tradycją dzieliliśmy się opłatkiem), a na koniec pyszny posiłek: barszcz czerwony, ryba po grecku i świąteczne ciasto. To był bardzo uroczysty dzień, o którym długo będziemy pamiętać.
Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu