Babciu! Dziadku! Kochamy Was !

To właśnie pragnęły powiedzieć swoim Babciom oraz Dziadkom wnuczęta z grupy Krasnali! A z okazji wyjątkowego święta zaprosiliśmy 23 stycznia 2015r wyjątkowych gości!!! Tłumnie przybyli do nas Babcie i Dziadkowie, aby obejrzeć najbardziej fascynujący program telewizyjny :) Przedszkolaki przygotowały cykl programów rozrywkowych z przymrużeniem oka. Dzieci rozpoczęły pięknym powitaniem, a następnie wystawiły przezabawny kabaret pt. "Wywiad z Babcią". Później przyszedł czas na programy "Jaka to melodia", "Mam talent" oraz "Koło fortuny". Zwieńczeniem występu było głośne uroczyste STO LAT dla Babć i Dziadków.

Na twarzach gości cała gama uczuć: duma i wzruszenie, rozbawienie i szczęście ... Przedszkolaki chcąc podziękować za trud, jaki dziadkowie wkładają każdego dnia w ich wychowanie przygotowały również niespodzianki - prezenty!!! A kiedy je wręczały szeptały Babci i Dziadkowi coś na uszko ... co takiego? ... Niech to będzie tajemnica !