Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Babciu! Dziadku! Kochamy Was !
 
To właśnie pragnęły powiedzieć swoim Babciom oraz Dziadkom wnuczęta z grupy Krasnali! A z okazji wyjątkowego święta zaprosiliśmy 23 stycznia 2015r wyjątkowych gości!!! Tłumnie przybyli do nas Babcie i Dziadkowie, aby obejrzeć najbardziej fascynujący program telewizyjny :) Przedszkolaki przygotowały cykl programów rozrywkowych z przymrużeniem oka. Dzieci rozpoczęły pięknym powitaniem, a następnie wystawiły przezabawny kabaret pt. "Wywiad z Babcią". Później przyszedł czas na programy "Jaka to melodia", "Mam talent" oraz "Koło fortuny". Zwieńczeniem występu było głośne uroczyste STO LAT dla Babć i Dziadków.
 
Na twarzach gości cała gama uczuć: duma i wzruszenie, rozbawienie i szczęście ... Przedszkolaki chcąc podziękować za trud, jaki dziadkowie wkładają każdego dnia w ich wychowanie przygotowały również niespodzianki - prezenty!!! A kiedy je wręczały szeptały Babci i Dziadkowi coś na uszko ... co takiego? ... Niech to będzie tajemnica !
 

 
 
  

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu