Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Święto Babć i Dziadków w Pszczółkach


24 stycznia dzieci z grupy pszczółek ugościły swoje kochane Babcie oraz wspaniałych Dziadków.  Przygotowały specjalnie dla nich wyjątkowy występ.
Każde dziecko zaprezentowało się indywidualnie podczas wesołych wierszy i życzeń, ponadto nasi milusińscy zabawili swoich zacnych gości wspólnymi piosenkami oraz tańcami. Braw i okrzyków radości nie było końca a panująca atmosfera była wspaniała.
Każda Babcia dostała własnoręcznie zrobione serce z puzzli. Dziadkowie otrzymali muszkę do koszuli. Wielkie serca naszych gości, okazywane ciepło oraz każda chwila spędzona z wnukiem została doceniona również w postaci zrobionych przez dzieci laurek –rączek z niespodzianką. Naszą uroczystość uwieńczył słodki poczęstunek przygotowany dzięki pomocy rodziców.
Na pamiątkę tego niezwykle miłego spotkania, każdy otrzymał wyjątkowy list z wiadomością za co Pszczółki najbardziej kochają swoich fantastycznych dziadków.

Kochani Rodzice dziękujemy Wam za pomoc w organizacji uroczystości - poczęstunek był wspaniały !

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,