Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dzisiaj w Niezapominajce czekało na dzieci wiele atrakcji. Aby wejść do przedszkola trzeba było przejść przez dziurkę od klucza i …… każdy z nas przeniósł się do czarodziejskiego ogrodu. Wszystkie dzieci zamieniły się w bajkowe postacie i zostały zaproszone na niezwykły bal. Na balu zjawiła się Alicja z Krainy Czarów, która poprosiła dzieci o pomoc w wydostaniu się z czarodziejskiego ogrodu. Alicja musiała ułożyć puzzle i wypowiedzieć ukryte magiczne słowo, które odczaruje zaklęcie. Każde z dzieci pomagało Alicji w wykonywaniu zadań, które zorganizowały mieszkające w niezwykłym ogrodzie Czarodziejki, Karty, Króliczki, Kapeluszniki, Księżniczki i Królowa. Udało się wykonać wszystkie zadania! Puzzle zostały ułożone, a magicznym słowem okazało się SERCE. I zostaliśmy odczarowani, mogliśmy się wydostać z ogrodu. Na długo pozostanie nam w pamięci wspólna zabawa, tańce i przepiękne stroje.  
Kochani Rodzice dziękujemy za zorganizowanie poczęstunku dla dzieci i niezwykłe przebrania.

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,