Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 7 marca o godzinie 16.30 w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie adaptacyjne dla przyszłych przedszkolaków. Na naszych milusińskich czekało mnóstwo niespodzianek. Każda sala zamieniła się w magiczne miejsce w którym dzieci mogły miło spędzić czas na wspólnej zabawie a rodzice poznać grono pedagogiczne i porozmawiać z Panią dyrektor. Nauczycielki Niezapominajki przygotowały krótkie przedstawienie teatralne a następnie zaprosiły do sal w których dzieci eksperymentowały, wykonywały prace artystyczne oraz brały udział w zabawach sportowych. Regenerację sił zagwarantowała kawiarenka „Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki”. Radości dzieci ( i nie tylko) niebyło końca.  Ponadto każdy maluszek otrzymał upominki i słodki prezencik na pamiątkę. Wszyscy goście opuszczali przedszkole w fantastycznych humorach. Bardzo się cieszymy, że udało nam się zarazić Was naszym optymizmem. Do zobaczenia we wrześniu ?

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,