Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Zima w tym roku dała się we znaki chyba wszystkim mieszkańcom naszego osiedla, a  naszym najmłodszym na pewno bardzo się już znudziła więc 22 marca wyruszyliśmy pożegnać Marzannę- Zimową Pannę i powitać Wiosnę. By tradycji stało się zadość i by zima już nie powróciła  spaliliśmy kukłę wykrzykując „Precz zimo zła!!!” W okwieconym korowodzie ruszyliśmy pod amfiteatr gdzie wspólnie z przedszkolakami z zaprzyjaźnionego Przedszkola 26 witaliśmy Panią Wiosnę. Wiosenka wypytywała o nasze związane z nią  marzenia i słuchała wiosennych piosenek. Poprosiła nas także o pomoc w rozdawaniu kolorowych kwiatów, które w drodze powrotnej chętnie wręczaliśmy  napotkanym przechodniom. Słońca i radości na wiosenne dni !

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,