Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 22 września dzieci ze Strefy Starszaka wybrały się do świetlicy szkolnej S.P. Nr 19 na imprezę z okazji Dnia Przedszkolaka pod hasłem" Dyniolandia". Organizatorki imprezy P. Ania i P.Dorota przygotowały wiele atrakcji.Dzieci mogły zobaczyć,dotknąć,porównać różnorodne okazy dyń,oraz poznać warzywa i owoce z rodziny dyniowatych.Miały także możliwość zobaczenia ,co dynia kryje w środku."Krasnale"chętnie podzieliły się własnymi kulinarnymi doświadczeniami na temat:co można   przygotować z dyni.Podczas tych zajęć nie zabrakło zabaw ruchowych.Starszaki miały do pokonania dyniowy tor przeszkód-wszystkie dzieciaki świetnie sobie z nim poradziły.Po wysiłku fizycznym,dzieci wzmocniły się pyszną galaretką.Na pamiątkę zabaw w "Dyniolandii" dzieci otrzymały dorodną dynię oraz dyplom. Serdecznie dziękujemy organizatorkom za zaproszenie,życzenia oraz  ciekawe zajęcia i zabawy.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,