Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W czwartek 13 października w naszym przedszkolu odbyły się Obrady Optymistycznego Sejmu. Pojawił się Marszałek Sejmu, który uroczyście rozpoczął obrady i dbał o ich porządek w razie potrzeby uderzając laską marszałkowską o ziemię i prosząc o ciszę. Dzieci z grupy Pszczółek, Tygrysków, Krasnali oraz przedstawiciele z Żabek i Biedronek wcieliły się w rolę Posłów i Posłanek. Wszystkie dzieci chętnie zgłaszały swoje propozycje do tego jakie treści powinny się znaleźć w naszej ustawie. Ostatecznie wspólnie uchwalono "Ustawę o zachowaniu się dzieci w przedszkolu". Wszyscy obecni na sali przyznali, że zgadzają się z treściami powstałej ustawy i zamierzają jej przestrzegać. Ustawę powołali do życia Marszałek- Krzyś oraz pani dyrektor- Ula. Treści nowo powstałej ustawy można znaleźć w szatni naszego przedszkola. Już niebawem wszystkie dzieci złożą pod nią swój odpis w ramach obietnicy ojej przestrzeganiu.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,