Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Stało się !!!

 W poniedziałek, dnia 17 października 2016  wszystkie przedszkolaki Publicznego Przedszkola Nr 24 zdały egzamin do Akademii Pomysłowych Dzieciaków. Zdały przez duże "Z" bo zdać egzamin przed szanowną Komisją wcale nie był łatwy. A w Komisji Egzaminacyjnej zasiadły: p. Kierownik Wydziału Oświaty Bożena Jankowska oraz  nasze kochane mamy z Rady Rodziców. Egzaminowi przyglądała się Rektor Akademii- pani dyr. Urszula Szałaj oraz wszyscy pracownicy przedszkola. Dzieci śpiewały, rozwiązywały zagadki a także twórczo i kreatywnie działały. Na potwierdzenie zdanego egzaminu przedszkolaki dostały zaświadczenia o przyjęciu do Akademii i wiele wspaniałych życzeń od naszych gości.   Czekała ich jeszcze jedna niespodzianka, odwiedziny pana Prezydenta Wojciecha Jagiełło, któy mimo wielu obowiązków zaszczycił nas swoją obecnością. 

Dziękujemy wszystkim za  przybycie i i otwarcie Akademii...

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,