Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

 W dniach od 23.11.2009 do 27.11.2009 w naszym przedszkolu odbędzie się święto Pluszowego Misia. W tych dniach pluszowe misie i ich właściciele staną się głównymi bohaterami wydarzeń. Będzie wiele zabaw, atrakcji i niespodzianek !.{gallery}{/gallery}

W środę 25 listopada odbędą się 107 urodziny Pluszowego Misia poczas których uroczystego otwarcia galerii pt. "Miś na wczoraj, jutro, dziś" dokona prezydent P. Gabrysz i kierownik Wydziału Oświaty M. Jagiełło. Prace na naszą galerię nadesłały dzieci z "Optymistycznych Przedszkoli " z całej Polski. W czasie otwarcia wystawy przewidujemy wiele niespodzianek i atrakcji wśród których będzie urodzinowy tort dla wszystkich.

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu