Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W dniach od 16.V do 18 V. 2011 po raz kolejny gośćmi w naszym przedszkolu były dzieci, które będą przedszkolakami w nowym roku szkolnym. Zajęcia adaptacyjne odbywały się od godz. 15.00 do 17.00. W pierwszym i drugim dniu dzieci, które odwiedziły nas wraz z rodzicami  miały sposobność poznać salę zabaw dwóch młodszych grup ,a mianowicie "'Żabek" i "Biedronek". Nauczycielki prowadzące te grupy t.j. pani mgr Mariola Janczak i pani mgr Barbara Ścisłowska przygotowały zabawy dla dzieci i rodziców. Był również   czas na indywidualną zabawę dzieci w wybranych kącikach zainteresowań. W ostatnim dniu odbyło sie spotkanie nowych rodziców z nauczycielką mgr Agnieszką Żymełka,  która będzie opiekunem nowej grupy przedszkolaków i dyrektorem mgr Urszulą Szałaj.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,