Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dzisiaj od samego rana, każda buzia roześmiana...bo właśnie dzisiaj swoje święto obchodziły wszystkie przedszkolaki. A w przedszkolu czekały na nas same niespodzianki. Już od rana w każdej sali słychać było wesołe zabawy przy muzyce i śmiech dzieci. Nieco później wybraliśmy się na spacer w barwnym korowodzie. Młodsze dzieciaczki po ogrodzie przedszkolnym, a starsze do parku i alejkami osiedla. Wręczaliśmy baloniki wszystkich spacerującym dzieciom. Po powrocie do ogrodu wspaniale bawiliśmy się z chustą animacyjną, rysowaliśmy barwne obrazy na chodnikach i puszczaliśmy bańki mydlane. To był dzień pełen wrażeń i miłych niespodzianek. A do domku każdy dzielny przedszkolak otrzymał pyszny soczek :)
 

 

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,