Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Dnia 1 października dzieci z grupy"Krasnale" wybrały się na wycieczkę do Powiatowej Komendy Policji w naszym mieście.Przywitała nas Pani Małgosia, która oprowadzając  dzieci po budynku opowiadała o pracy i obowiązkach  dyżurujących policjantów. Krasnale pochwaliły się swoją wiedzą i zapytane głośno wyrecytowały numer alarmowy policji 997 oraz 112.Po zwiedzeniu budynku ,dzieci udały się na plac, gdzie miały możliwość obserwowania tresury psa policyjnego Rokiego. Policjant Pan Łukasz nauczył dzieci, jaką postawę należy przyjąć w wypadku ataku przez psa.Krasnale z ciekawością  wsiadły do radiowozu i oglądały jego wyposażenie Na zakończenie wycieczki przyszedł czas na wspólne zdjęcie i gorące podziękowania dla pracowników komendy.

 

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,