Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" nasze przedszkolaki odwiedził pan prezydent Wojciech Jagiełło. Spotkanie otworzyły dzieci z kółka teatralnego ,przedstawiając krótką scenkę z bajki "Czerwony Kapturek" i zagadki dla dzieci. Kiedy poznaliśmy bohaterów bajki , pan prezydent wspólnie z panią dyrektor przeczytali dzieciom piękną bajkę  o "Czerwonym  Kapturku". Następnie nasz gość miał za zadanie przygotować koszyczek dla babci tylko ze zdrowymi produktami. Przy pomocy przedszkolaków  zadanie to wykonał na medal. Podczas tego miłego spotkania rozpoczął działalność "Klub czytających optymistów". Pan prezydent i pani dyrektor zostali jego pierwszymi członkami spełniając dwa warunki ; pierwszy przeczytać dzieciom bajkę ; a drugi wypić sok z cytryny i uśmiechnąć się. Dziękujemy panu Jagiełło za odwiedziny i miło spędzony czas.

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,

Przedszkole Nr 24 w Kędzierzynie-Koźlu