Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Kochani Rodzice


1 kwietnia 2015 roku Polskie Radio uruchomiło nowy program radiowy skierowany do Dzieci i Rodziców – Polskie Radio Dzieciom. To pierwszy ogólnopolski program zapewniający tak bogatą i wszechstronną ofertę audycji kierowanych do Dzieci i Rodziców, nadawany bez reklam. Codziennie słynny Magister Sprężynka zachęca Najmłodszych do rozwiązywania edukacyjnych zagadek z dziedziny przyrody, chemii i fizyki, a sympatyczni i zadziorni Monika i Kulfon opowiadają zabawne historyjki oraz bajki okraszone ich niepowtarzalnym humorem. Interaktywny „Warsztat Małego Artysty” inspiruje do samodzielnego tworzenia rysunków, wycinanek i figurek, a także wspólnej zabawy z Rodzicami.  Natomiast w „Bezpiecznym Maluchu” policjanci wraz z Kulfonem będą uczyć młodych słuchaczy zasad przestrzegania bezpieczeństwa, a także właściwego zachowania się w sytuacji zagrożenia.  Stałe miejsce w ramówce znajdują też najwspanialsze słuchowiska Polskiego Radia, nauka obcych języków, gry i zabawy. Dopełnieniem jest najpiękniejsza muzyka dla Dzieci, zarówno z polskiego jak i zagranicznego repertuaru. Polskie Radio Dzieciom dba również o potrzeby Rodziców, oferując im audycje poradnikowe z udziałem uznanych ekspertów, a wieczorami doskonałą muzykę jazzową.

Polskie Radio Dzieciom nadawane jest w technologii cyfrowej, w systemie DAB+, ale można tez słuchać Radia bezpośrednio na stronie internetowej moje.polskieradio.pl/OtherChannels/Radio_Dzieciom.aspx

Więcej informacji na stronie dzieci.polskieradio.pl

Zachęcamy do słuchania POLSKIEGO RADIA DZIECIOM
- koordynatorka projektu  Agnieszka Żymełka

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,