Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Ho Ho  Ho !

Jak co roku 6 grudnia wszystkie przedszkolaki niecierpliwie czekały na przybycie Św. Mikołaja.  Ale który z nich był prawdziwy, skoro do przedszkola przyszło aż dwóch świętych? Pierwszy -wysłannik Prezydenta- przybył w "orszaku" z asystentką, która wręczyła milusińskim pyszne mikołajowe pierniki, drugi zaś Mikołaj przybył już w  nieco większej i donioślejszej atmosferze.   Jego przyjście poprzedził występ rodziców z Teatralnego Klubu Rodzica, którzy swoje umiejętnosci aktorskie wyrazili w przedstawieniu mikołajowym pt.: "Perypetie Elfów i Elfiny". Po nim nasz Święty przybył w orszaku siedmiu małych reniferków, dzieci  z Kółka Teatralnego, którzy pięknie  wystąpili tańcząc i śpiewając.

Na koniec nasz  Świety wręczył prezenty naszym przedszkolakom, które jak co roku zorganizowała działająca w naszym przedszkolu Rada Rodziców.

Dziękujemy Rodzicom z Teatralnego Klubu Rodzica i Rady Rodziców za zaangażowanie, poświęcony czas,  uśmiech, i za umilenie naszym dzieciaczkom tego dnia. Jesteście jak te dobre Elfy. :)

 

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,