Publiczne Przedszkole Nr 24 "Niezapominajka" w Kędzierzynie-Koźlu

Nasze najmłodsze dzieciaczki z grupy "Żabki" dnia 19.11.2015 przybyły do przedszkola na bardzo ważną i wyjątkową uroczystość - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Była radość, duma i śmiech... Rodzice z przyjemnością i łzą w oku patrzyli na swoje pociechy, które pięknie zaprezentowały to, czego nauczyły się w przedszkolu ... bo nikt tak nie chwyci za serce, jak tacy mali i zdolni artyści! 

A potem odbyło się uroczyste pasowanie... Pani Dyrektor dotknięciem zaczarowanego ołówka przyjęła dzieci do grona przedszkolaków, a rodziców do grona Optymistycznych Rodziców. Każdy przedszkolak otrzymał swój pierwszy w życiu ważny dokument - dyplom nadania tytułu przedszkolaka, a także niespodziankę - Rożek Obfitości pełen pysznych łakoci. Rodziców uhonorowaliśmy Medalem Optymistycznego Rodzica "Niezapominajki".

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie i udział w uroczystości. Niech ten dzień na długo zostanie w Waszej pamięci!

Ul. Leszka Białego 7, 47-232 Kędzierzyn-Koźle,